Ціни

Предметна зйомка:


Предметна фотозйомкаДля власників інтернет магазинів чи крамниць пропонуємо предметну зйомку продукції на білому (чи іншому, однорідному) фоні з використанням спеціального освітлювального обладнання та спеціальних світлових схем.
 
Одяг чи аксесуари фотографуються на манекенах, або моделях за попереднім узгодженням. Готуємо та передаємо в електронному вигляді якісні фотографії оптимізовані для розміщення на Ваших інтернет ресурсах, для друку каталогів продукції чи виготовлення реклами.
 

пердметна зйомка, парасолькаПредметна зйомка: за один предмет в трьох ракурсах   120 грн. (мінімальне замовлення 1500 грн.)

предметна зйомка, взуттяПредметна зйомка: за один ракурс кожного предмету           55 грн. (мінімальне замовлення 1500 грн.)         

Послуга включає:
1. Розвантаження продукції в студії (за необхідності).
2. Сортування предметів зйомки по формі, колекціях та кольорах (за необхідності).
3. Технічне фото з назвою товару на упаковці чи з біркою — для подальшої каталогізації (за необхідності).
4. Розпакування кожної одиниці продукції з транспортного упакування.
5. Підготовка до фотографування (протирання поверхонь, надання форми, відклеювання бірок та захисних плівок).
6. Фотографування в попередньо узгоджених ракурсах.
7. Корекція світлової схеми індивідуально під кожну групу товарів.
8. Зворотнє запаковування в транспортну тару.
9. Повернення замовнику відзнятої продукції.
10. Каталогізація фотоматеріалів в папки з наскрізною нумерацією для зручного користування.
11. Базова обробка та кадрування фотографій.
12. Підготовка фотографій для розміщення в інтернеті.
13. Передача матеріалів замовникові в електронному вигляді.
 
Пропонуємо додаткову послугу розміщення фотоматеріалів на сторінки Вашого інтернет магазину в процесі зйомки.
 
 

Студійна, рекламна фото/відео зйомка:


рекламна зйомка

Проводимо рекламну зйомку, згідно розробленого сценарію, в інтер’єрних студіях чи в інших обумовлених локаціях. За участі моделей на знімальному майданчику необхідна постійна присутність візажиста та асистента.
 

Студійна зйомка:                                                  1000 грн./год.     мінімальне замовлення 2 год.
(без вартості послуг моделей, візажиста, асистента,
без оренди студії та обладнання)                                  
  Зйомка відео:                                                     від 1500 грн./год.       (вартість монтажу та озвучування ролика
         обговорюються окремо)
                                               

Послуга включає:
Виїзд фотографа з необхідним фото/відео обладнанням, зйомка згідно обумовленого сценарію та образів, обробка та форматування фотографій згідно попередньо узгоджених умов. Монтаж рекламного відео у вартість зйомки не входить.
 
 

Виїзна зйомка:


виїзна зйомка

Проводимо фотосесії на виїзді – в приміщенні або на природі, страви для ресторанів та кафе (фуд зйомка), в житлових чи бізнесових приміщеннях (інтер’єрна зйомка в тому числі) і на промислових об’єктах.

Фотосесії за участі персоналу проводяться за умови попередньої підготовки зовнішнього вигляду працівників до проведення фотосесії, а не під-час неї.

Результати виїзної фотозйомки оптимізуються в відповідності від потреб замовника: для оформлення сайту, чи поліграфічної продукції, для створення фотозвітів, фотоархівів, або для розробки рекламних блоків розміром від маленького інтернет банера — до 12 метрових білбордів зовнішньої реклами.

 

Виїзна зйомка:                                                           1200 грн./год.     (кількість осіб та ракурси обговорюються попередньо!)          Оренда додаткового обладнання:                 від 250 грн./год.       (освітлювальні прилади, фони, тощо)                                                Транспортні видатки:                                                   (доставка обладнання до місця зйомки та назад)                                                               в межах міста                                          входить у вартість;                                    область                                                                       +7 грн./км.

Послуга включає:
Виїзд фотографа з необхідним обладнанням, підбір найкращих ракурсів та локацій, зйомка з освітлювальним обладнанням, обробка, перейменування та форматування фотографій згідно попередньо узгоджених умов.
 
 

Дитяча та сімейна фотосесії:


класичний портрет

Відроджуємо традицію сімейного портрету, адже така навала фототехніки в кожного вдома зовсім не сприяє появі хороших фотографій, ми пропонуємо зануритись в магічну атмосферу студійної зйомки. Отримайте якісні портрети з усіма членами Вашої родини, адже через кілька років ці фотографії знову повернуть Вам яскраві спогади щасливих митей життя.

Активно просуваємо класичну портретну зйомку, хороший чорно-білий портрет можна роздивлятись годинами і отримувати масу позитивних емоцій.

Працюємо у режимі бліц-фотосесії, коли за мінімальний час та невеликі гроші Ви з друзями отримуєте чудові аватарки для соціальних мереж, заставок мобільних телефонів, тощо.

Приходьте з діточками чи з батьками (до 7 осіб), використовуйте локації та реквізит професійної фотостудії (Зразок фотосесії: Кулагіни, Гончаруки).

Сімейна зйомка:                                                         800 грн./год.   Оренда студії — оплачується окремо:                                           будні (10.00 - 20.00) мінімум 1 година: від 350 грн./год. вихідні (10.00 - 16.00) мінімум 2 години: від 450 грн./год. робота асистента та візажиста:     за домовленістю.

Бронювати час зйомки в студії необхідно заздалегідь, зазвичай за тиждень до дня зйомки.
Псування майна фотостудії компенсується 100% вартістю зіпсованого, згідно ринкових цін.
 
 

Знижки:


БАГАТОДІТНІ СІМ’Ї — щовівторка та щочетверга знижка 30% на сімейну фотосесію, за попереднім записом (не забудьте документ). Зверніть увагу — знижка не розповсюджується на послугу оренди студії.
 
 

УВАГА!


Ми дотримуємося правила — завжди йти на зустріч нашим клієнтам, тому, якщо маєте якісь сумніви, — телефонуйте і ми обов’язково про все домовимося! ;)