Проект «Через Європу на тандемі»

Проект «Через Європу на тандемі»

Молоді архітектори з Відня Роланд Клос та Ева Грушик вже майже півроку подорожують Європою на велосипеді-тандемі для якого власноруч зробили раму із бамбуку, значно легшого і більш екологічного матеріалу. Пара з Австрії заснувала ініціативу Tandem Crossover Europe із закликом — розвивати велоінфраструктуру. Основна мета, яку переслідували урбаністи з Відня, донесення до людства ідею створювати міста для людей, а не автомобілів. Разом Ева та Роланд здолали 3,5 тис. км, встигли побувати в Австрії, Угорщині, Румунії, Молдові та Україні, зокрема у Чернівцях Одесі та Львові.

Ще одна з причин, чому Ева та Роланд змайстрували тандем – це можливість посадити на одне із крісел когось із представників влади, а на інше – мешканців, аби вони разом могли обговорити, як покращити життя в місті. І Львів не став винятком. Опановувати бамбуковий тандем довелось заступникові міського голови – Андрію Москаленку.

У Львівській міській раді пройшло обговорення з радником мера з питань велоінфраструктури Олегом Шмідтом, Львівської асоціації велосипедистів та Львівського велосипедного клубу що дає нам уявлення про нову концепцію планування вулиць міста враховуючи потреби велосипедистів.

Проект «Через Європу на тандемі»

Більше фото: тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>