Наповнення інтернет магазину

Замовляючи якісну фотозйомку продукції — Ви робите великий крок для збільшення продажів власного інтернет магазину. Співпраця з нами — це гарантія якісних, оптимізованих для швидкого завантаження на сторінку фотографій. Всі файли розміщуються в окремих папках з наскрізною нумерацією, що полегшує пошук та роботу з каталогом та сайтом.

katalog-site5

Зазвичай, власники інтернет магазинів займаються наповненням сторінок продукцією власноруч, на що їм, звісно, не вистарчає часу, адже потрібно розмістити різні ракурси продукту у відповідності до однієї форми подачі, дати вірні назви у відповідних полях, тощо. Згодом ця, вкрай важлива, але досить нудна справа, передається в роботу співробітникам магазину.

Не маючи достатнього досвіду, а зазвичай і часу, співробітники Вашої компанії не забезпечать якісного наповнення сайту продукцією, а це прямо відіб’ється на якості обслуговування клієнтів та відсутності повторних покупок.

Пропонуємо зекономити Ваш час та нервові клітини:

Скористайтесь нашою послугою з наповнення сайту, безпосередньо під час фотографування продукції.

Для отримання якісних фотографій зробіть лише три простих кроки:

1. Передайте нам продукцію для фотографування.
2. Отримайте назад відфотографовану продукцію в оригінальних упакуваннях.
3. Користуйтесь наповненим сайтом.

Для замовлення послуги наповнення інтернет магазину безпосередньо під-час фотозйомки — зв’яжіться з менеджером, та дізнайтесь усі деталі.

katalog-site3