Фотозйомка інтер’єрів та архітектури

Фотозйомка інтер’єрів та архітектури

інтер'єр Фотозйомка інтер’єрів – набирає шаленої популярності у зв’язку з збільшенням компаній представлених в інтернеті. Адже всі ми, за великим рахунком, візуали – звиклися не лише зустрічати «по одягу», але і робити певні висновкии про об’єкт споглядання. А, враховуючи те, що перше враження можна справити лише один раз, цей «одяг» має бути високого класу!

Інтер’єрна фотозйомка необхідна практично в будь-якому бізнесі, щоб найвигідніше підкреслити переваги товару або послуги. Агенції нерухомості замовляють зйомку інтер’єрів, щоб створити ефективне промо новому об’єкту в буклеті або каталозі. Ресторани, кафе, бари, готелі успішно залучають клієнтів, розмістивши рекламу з фотографіями найпривабливіших видів/локацій/площадок свого закладу. Турфірми за допомогою якісних знімків апартаментів готелю створюють образ ідеального відпочинку в тій або іншій країні. Глянцеві журнали легко утримують свої високі рейтинги, регулярно друкуючи знімки селебретіз в домашньому інтер’єрі.

Ваші меблі і дизайнерський інтер’єрний геній, наш правильний ракурс, грамотне світло, професійне устаткування – і клієнт готовий бронювати, купувати, мчати за сотні та тисячі кілометрів, щоб доторкнутися до мрії, яку створює, в тому числі, правильна інтер’єрна зйомка. Підсумок – звичайно ж, комерційний успіх вашого бізнесу.

 

Як ми це робимо

Фотозйомка інтер’єрів (інтер’єрка) – цікавий і складний вид зйомки, що вимагає спеціальних технічних знань і умінь. Щоб досягти гармонійної картинки, обирається ракурс, який максимально близько передає ідею дизайнера інтер’єра. Дуже важливо грамотне поєднання природного освітлення із штучним. У нашому розпорядженні професійне освітлювальне і фотообладнання, яке дозволяє максимально точно відтворити пропорції, розміри, кольори, фактуру та інші важливі деталі.

Загалом, якщо ви збираєтеся захопити своїх теперішніх та потенційних клієнтів за допомогою інтер’єрної фотозйомки – ласкаво просимо до нас! З радістю допоможемо!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>