Сімейний фотопортрет

Сімейний фотопортрет

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЩо таке сімейний фотопортрет? Це історія життя вашої родини, це відображення тих невидимих ниток, які пов’язують вас, відображення ваших почуттів один до одного, до світу в цілому. Сімейне фото може бути різним – але в будь-якому випадку воно повинно бути “живим”, має розповідати кожному бажаючому почути про те, чим і як живуть люди, зображені на фото. І для кого живуть…

Історія жанру сімейної фотографії бере свій початок приблизно з того моменту, коли з’явилася фотографія в принципі. Будучи однією з різновидів портретного жанру сімейне фото довгий час являло собою доступний і масовий жанр. Перші фотопортрети з’явилися ще в тридцятих роках 19 століття, але технологія отримання знімків була складна, а тому в ті часи створення сімейної фотографії було радісною подією, святковою. До дня, коли треба було йти у фотостудію, люди готувалися, вбиралися, і всією сім’єю з святковим настроєм, з усмішками відправлялися до фотографа.

Сьогодні, на щастя чи на жаль, фотографія стала доступна кожному. І в кожній сім’ї є своя історія, висвітлена в фотоальбомах.  Можна як завгодно довго говорити про переваги аматорських знімків, але одне можна сказати абсолютно точно – нічого спільного з професійними фотографіями вони не мають. І саме до професійного фотографа слід звертатися, якщо ви бажаєте отримати не просто картинку, яка нагадає вам, чим ви займалися рік тому на дачі у батьків, але бажаєте отримати знімок, який розповість вам про життя вашої родини, розвитку взаємин, про те, які ви зараз і якими ви були колись… І все це в одному знімку…

Професійний фотограф – це не просто людина, яка зможе створити потрібний настрій на майданчику, зуміє “зловити момент”, але людина, яка зможе розкрити суть кожної моделі і об’єднати всіх членів сім’ї в єдине ціле. Сімейний фотопортрет складніший і тонший індивідуального портрету, але і результат часто виходить більш яскравим, емоційно насиченим. І тільки професійний фотограф зможе впоратися з цим нелегким завданням – створенням сімейного портрету.

Ви можете замовити сімейну фотосесію в студії, в інтер’єрі або на природі. І в будь-якому разі, будьте впевнені, що результатом вашої спільної роботи Ви залишитеся задоволені.