Діловий портрет

Діловий портрет

Останнім часом набуває все більшої популярності така область фотографії як — діловий портрет, що стає таким же необхідним елементом іміджу та стилю компанії, як, наприклад, бренд-ідентифікація чи, хоча-б, візитна картка.

dilovyi-potretДіловий портрет – це не просто зображення менеджера або керівника компанії в інтер’єрі кабінету за робочим столом, а особливий настрій що викликає певні асоціації. Маркетологи давно дійшли висновку, що незалежно від напряму компанії, будь то будівельна фірма або фінансова корпорація, «живе обличчя» компанії може викликати найбільшу довіру у потенційних споживачів, спонсорів і партнерів. У якійсь мірі, діловий портрет є візитівкою, тільки вже не конкретної особи, а компанії в цілому. Складністю бізнес портрету є обмеження в часі, адже фотограф змушений вкладатися у певні часові рамки, бо відірвати ділову людину, тим-паче керівника, від своєї справи — непросто. Крім того, бізнес зйомка часто проводиться безпосередньо на робочому місці замовника. Причина очевидна — неможливість виділити достатню кількість часу на поїздку в фотомайстерню. Якщо вам потрібний не просто портрет, а неповторна картина, що стане візитною карткою вашої компанії, картина — що зробить рекламну концепцію Вашої компанії більш успішною, звертайтеся до нас.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>